ارسال سمپل

ارسال سمپل - کارگو در چین - شرکت بازرگانی گروه تجاری آوا

کارگو از چین

انتخاب مناسب کارگو از چین، یکی از مزیت های خرید و انجام معاملات برای تجار می باشد. زیرا بازرگانان و تجار می توانند امکان دسترسی بهتر به نمونه کالاهای مورد نظر را داشته باشند .

سمپل، نمونه کالایی است که برای حصول اطمینان، قبل از خرید به دست مشتریان میرسد. تجار قبل از واردات عمده کالا از چین باید آگاهی لازم را در مورد حمل نمونه از چین، جنس و مشخصات کالا و کیفیت آن داشته باشند.  برای حصول این آگاهی، نمونه ای را از کارگو در چین درخواست می کنند، سپس طبق مشخصات کالای نمونه، قرارداد خود را تنظیم می نمایند. با این کار هنگام تحویل کالای عمده، آن را با سمپل تطابق می دهند. در صورت عدم تطبیق به آسانی اقدام به تصحیح آن می نمایند.

شرکت بازرگانی آوا

دارای چندین شعبه در چین ، قبرس و روسیه می باشد که در زمینه واردات و ترخیص کالا به ارائه خدمات بازرگانی به بازرگانان و تجار می پردازد .

به دلیل هزینه های زیاد سفر به کشور چین، تجار، ارسال نمونه کالای مورد نظر را به کارگو در چین می سپارند .

شرکت بازرگانی آوا شناخت خوبی نسبت به فروشندگان و تولید کنندگان معتبر در کشور چین دارد و کالاهای مرغوب را به تجار معرفی می نماید. همچنین نمونه ای از آن را برای تجار به ایران ارسال می نماید .

کارگو در چین - پارس چاینا

send sampel

دریافت سمپل از فروشندگان کشور چین را به شرکت بازرگانی آوا بسپارید. همکاران ما در اسرع وقت برای شما سمپل را تهیه و ارسال می نمایند.

کارگو تجاری آوا تمامی مراحل در اجرای این روند را بررسی نموده است. بدین گونه که در ابتدا معتبرترین تامین کنندگان و یا تولید کنندگان را انتخاب می نماید .

سپس با دریافت یک ( پرفرما – اینویس ) رقابتی؛ اطلاعاتی از تامین کنندگان را در اختیارتان قرار می دهد .

این موضوع در گام اول کاهش هزینه های شما را در بر خواهد داشت.

هزینه هایی مانند هزینه های سفر رفت و برگشت شما به کشور چین، هزینه های اقامت و تهیه نمونه ها و غیره باشد.

نکته ی مهمتر به کار و تجارت شما سرعت مطمئن می بخشد.

کارشناسان کارگو در چین شرکت ما به قوانین و شرایط کاری این کشور آگاهی کامل دارند .

و با کمترین خطای ممکن نمونه کالای درخواستی شما را با بالاترین کیفیت و حداقل قیمت تامین تهیه خواهند کرد.